14
7:45am - 11:45am
@Antigo High School - Room 121 / Conference Room
11:15am - 12:35pm
@Antigo High School - Commons - ALL
Army Visit - Sgt Kody Julson3:00pm - 4:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Open Weight Room to HS Students - Dan Witman/Tom Schofield3:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
Wrestling Practice - Ben Olsen3:15pm - 5:30pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Girls Basketball Practice - Dale Lenzner/Bruce Brown/Carla Wissbroecker3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
6th Grade Intramural Girls BB - Heather McCann & Lori Flannery3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
Gymnastics Practice - Julie Langseth and Stacy Bula3:30pm - 5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman
On Ice3:30pm - 5:00pm
@Antigo High School - Room 119 / Choir
Elementary Honors Choir Party - Jacob and Hannah Oxley3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Room 126 / Math
4:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
MS Gymnastics Practice - Kim Swan and Jaclyn Riemer4:15pm
@Amherst High School
5:00pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman
Video5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis5:30pm - 6:30pm
@Antigo High School - Gravel Parking Lot - AHS
5:45pm
(Rescheduled)
@Lakeland Union High School
5:45pm
(Rescheduled)
@Lakeland Union High School
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
6:30pm - 8:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
6:30pm - 8:30pm
@Antigo High School - VOLM (117)
Musical practices - Mike Blood/Eunice Rice
2019 Musical - Cinderella7:00pm - 9:00pm
Middle School 2nd Year, White, Maroon, and Jazz Band concerts - Tami Malina7:00pm
@Langlade County Multi-Purpose Building
7:15pm
(Rescheduled)
@Lakeland Union High School
8:00pm - 10:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
Boys Tennis Open Gym - Steve Wagner15
3:00pm - 4:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Open Weight Room to HS Students - Dan Witman/Tom Schofield3:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
Wrestling Practice - Ben Olsen3:15pm - 5:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:20pm - 5:30pm
@Antigo Middle School - Gym
MS Wrestling Practice - Joe Pregler & Matt Sundermeyer3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm
@Antigo Middle School
Gym
4:00pm
(Rescheduled)
@Antigo Middle School
Multi-Purpose Room
4:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Room 126 / Math
4:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
MS Gymnastics Practice - Kim Swan and Jaclyn Riemer4:45pm
@Langlade County Multi-Purpose Building
Langlade County Multi Purpose Rink / Hockey
**PARENT'S NIGHT**5:00pm
(Rescheduled)
@Antigo Middle School
Gym
5:00pm
(Rescheduled)
@Antigo Middle School
Multi-Purpose Room
5:00pm - 9:00pm
Basketball Concessions - Student Council5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis5:45pm
(Cancelled)
@Antigo High School
Court C
5:45pm
@Antigo High School
Main Court
5:45pm
@Marshfield High School
5:45pm
@Marshfield High School
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
6:30pm - 8:30pm
@Antigo High School - VOLM (117)
Musical practices - Mike Blood/Eunice Rice
2019 Musical - Cinderella6:45pm - 10:00pm
@Gym - aMs
7:00pm
@Langlade County Multi-Purpose Building
Langlade County Multi Purpose Rink / Hockey
**PARENT'S NIGHT**7:15pm
@Antigo High School
Main Court
8:15pm - 9:30pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
16
8:00am - 9:00pm
@Antigo High School - Gravel Parking Lot - AHS
12:00pm - 2:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Varsity Boys Basketball Practice - Ivan Flannery3:00pm - 4:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Open Weight Room to HS Students - Dan Witman/Tom Schofield3:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
Wrestling Practice - Ben Olsen3:15pm - 5:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Girls Basketball Practice - Dale Lenzner/Bruce Brown/Carla Wissbroecker3:20pm - 5:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
6th Grade Intramural Girls BB - Heather McCann & Lori Flannery3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
7th/8th Girls BB Practice - Rick Block and Jim Kondzela3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
Gymnastics Practice - Julie Langseth and Stacy Bula3:30pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman
On Ice3:30pm - 5:30pm
@Antigo High School - VOLM (117)
Musical practices - Mike Blood/Eunice Rice
2019 Musical - Cinderella3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
MS Gymnastics Practice - Kim Swan and Jaclyn Riemer5:00pm - 6:30pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris5:00pm - 5:45pm
Girls Basketball Team Dinner - Dale Lenzner5:00pm - 6:30pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
5:00pm - 6:30pm
@Gym - aMs
Softball Open Gym - Sandi Robrecht5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis6:30pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Court C
17
7:00am - 7:35am
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
FCA Meeting - Greg Parise3:00pm - 4:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Open Weight Room to HS Students - Dan Witman/Tom Schofield3:15pm - 5:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
6th Grade Intramural Girls BB - Heather McCann & Lori Flannery3:20pm - 5:30pm
@Antigo Middle School - Gym
MS Wrestling Practice - Joe Pregler & Matt Sundermeyer3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
Gymnastics Practice - Julie Langseth and Stacy Bula3:30pm - 5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman
On Ice3:30pm - 4:30pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis3:30pm - 5:00pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
4:00pm
@James Williams Middle School
4:00pm
@Central Intermediate School
4:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
MS Gymnastics Practice - Kim Swan and Jaclyn Riemer5:00pm - 9:00pm
Basketball Concessions - Student Council5:15pm
@James Williams Middle School
5:15pm
@Central Intermediate School
5:30pm - 7:00pm
@Antigo Middle School - IMC / Library
5:30pm
@Clara R. McKenna Aquatic Center
Competition Pool
**SENIOR NIGHT**5:45pm
@Antigo High School
Court C
5:45pm
(Cancelled)
@Antigo High School
Court C
5:45pm
@Antigo High School
Main Court
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
6:30pm - 8:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
6:30pm - 8:00pm
@Gym - aMs
6:30pm - 8:30pm
@Antigo High School - VOLM (117)
Musical practices - Mike Blood/Eunice Rice
2019 Musical - Cinderella6:30pm
@Tomahawk High School
Field House
7:00pm
@Tomahawk High School
Field House
Band will be playing7:15pm
@Antigo High School
Main Court
7:30pm
(Changed)
@Langlade County Multi-Purpose Building
8:05pm - 10:00pm
@Antigo Middle School - Gym
18
9:30am - 10:00am
@Antigo High School - VOLM (117)
8th grade class meeting - Amy Dahms3:00pm - 10:00pm
Art Open Studio for Advanced/AP students - Justin Markgraf3:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
Wrestling Practice - Ben Olsen3:10pm - 3:30pm
@Antigo High School - Full IMC / Library AHS
Antigo Pride Lesson Prep Advisory - Anita Mattek3:15pm - 5:30pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Girls Basketball Practice - Dale Lenzner/Bruce Brown/Carla Wissbroecker3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
7th/8th Girls BB Practice - Rick Block and Jim Kondzela3:20pm - 5:30pm
@Antigo Middle School - Gym
MS Wrestling Practice - Joe Pregler & Matt Sundermeyer3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
Gymnastics Practice - Julie Langseth and Stacy Bula3:30pm - 5:30pm
@Antigo High School - VOLM (117)
Musical practices - Mike Blood/Eunice Rice
2019 Musical - Cinderella3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
MS Gymnastics Practice - Kim Swan and Jaclyn Riemer4:30pm - 6:30pm
@Antigo Middle School - Concession Stand - AMS
GNW Concessions set-up for Tournament on 1/19/19 -5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Langlade County Multi Purpose Rink / Hockey
5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis5:30pm - 7:30pm
@Antigo High School - Concession Stand (CS)
GNW Concessions set-up for Tournament on 1/19/19 - Dawn McCann5:30pm - 7:30pm
@Fieldhouse - Main Court
5:45pm
@Northland Pines High School
Fieldhouse - Court 3
5:45pm
@Northland Pines High School
Fieldhouse - Court 1
6:30pm - 9:00pm
MS Choir & Elementary Honors Choir - Hannah Oxley
6:30 PM Elementary Honors Choir & 6th grade 7/8 MS Choir to follow7:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Langlade County Multi Purpose Rink / Hockey
**SENIOR NIGHT** 7:15pm
@Northland Pines High School
Fieldhouse - Court 1