18
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman3:10pm - 3:40pm
@Antigo High School - Full IMC / Library AHS
Advisory Lesson Overview - Anita Mattek3:15pm - 6:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:15pm - 4:00pm
@Antigo High School - Commons - ALL
Wrestling team fundraiser kickoff- Ben Olsen3:20pm - 5:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
7th grade Boys BB practice - Nick Schremp3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
8th grade Boys BB practice - Alex Kohler3:20pm - 5:30pm
@North Gym Balcony - aMs Wrestling/Bleachers/Softball batting cage
6/7/8 MS Wrestling Practice - Joe Pregler/Matt Sundermeyer3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Julie Langseth/Stacy Bula3:30pm - 5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm - 9:00pm
@Room 111 (Fab Lab) - aHs
Fab Lab open to the public - Dave Kuhr
Laser Cut/Engraved Christmas Ornament Workshop4:00pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Practice - Ben Olsen4:15pm - 5:30pm
@Antigo High School - Commons - ALL
Winter Cheerleading Tryouts - Heidi Lucas4:30pm - 8:00pm
@Antigo Middle School - IMC / Library
5:00pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman Off Ice5:00pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Girls Hockey Antigo Only Practice on Ice - Kelly LeVeque5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
6:00pm - 7:30pm
@Antigo High School - Commons - ALL
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker/Curt Parsons/Troy Nonnenmacher19
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman3:15pm - 6:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:15pm - 5:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Practice - Ben Olsen3:20pm - 5:30pm
@North Gym Balcony - aMs Wrestling/Bleachers/Softball batting cage
6/7/8 MS Wrestling Practice - Joe Pregler/Matt Sundermeyer3:30pm - 4:30pm
4th/5th/6th Boys Intramurals - Dennis Duchac / Rick Block / Jeff Paulson3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Julie Langseth/Stacy Bula3:30pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm
@Medford Area Middle School
MAMS-Gym (big)
B game starts at 4
A game starts at 54:00pm
@Medford Area Middle School
MAMS-Gym (small)
B game starts at 4
A game starts at 55:00pm
@Medford Area Middle School
5:00pm
@Medford Area Middle School
5:00pm - 7:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
5:00pm - 6:30pm
@Rhinelander Ice Arena
Girls Hockey Practice at Rhinelander - Kelly LeVeque5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker/Curt Parsons/Troy Nonnenmacher6:00pm - 7:15pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman Off Ice6:45pm - 10:00pm
@Gym - aMs
20
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman7:00am - 4:00pm
@School Forest (USDA)
School Forestry class - Mike Werdeo3:15pm - 5:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:15pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Practice - Ben Olsen3:20pm - 5:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
7th grade Boys BB practice - Nick Schremp3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
8th grade Boys BB practice - Alex Kohler3:20pm - 5:30pm
@North Gym Balcony - aMs Wrestling/Bleachers/Softball batting cage
6/7/8 MS Wrestling Practice - Joe Pregler/Matt Sundermeyer3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Julie Langseth/Stacy Bula3:30pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Girls Hockey Antigo Only Dryland Practice on Ice - Kelly LeVeque3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis5:00pm - 6:30pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker/Curt Parsons/Troy Nonnenmacher5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis6:00pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman Off Ice7:15pm - 9:00pm
@Antigo High School - Room 119 / Choir
21
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman8:30am - 3:30pm
@Antigo High School - Room 109 / Conference Room
CESA 9 Curriculum Workshop - Kelly Fassbender3:15pm - 5:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:15pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Practice - Ben Olsen3:20pm - 5:30pm
@North Gym Balcony - aMs Wrestling/Bleachers/Softball batting cage
6/7/8 MS Wrestling Practice - Joe Pregler/Matt Sundermeyer3:30pm - 5:00pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
3:30pm - 4:30pm
4th/5th/6th Boys Intramurals - Dennis Duchac / Rick Block / Jeff Paulson3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Julie Langseth/Stacy Bula3:30pm - 5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis4:00pm
@Mosinee - Creske Center Gym
4:00pm
@Mosinee - Creske Center Gym
Elem-Gym
5:00pm
@Mosinee - Creske Center Gym
5:00pm
@Mosinee - Creske Center Gym
Elem-Gym
5:00pm - 9:00pm
@Room 111 (Fab Lab) - aHs
Fab Lab open to the public - Dave Kuhr5:00pm - 6:30pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
5:00pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman Off Ice5:00pm - 6:30pm
@Rhinelander Ice Arena
Girls Hockey Practice at Rhinelander - Kelly LeVeque5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis5:45pm
(Cancelled)
@Antigo High School
Court C
5:45pm
@Antigo High School
Main Court
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
7:00pm - 8:30pm
@Antigo High School - Room 118 / Band
7:00pm
@Camp Randall Stadium
D4 State Championship game7:15pm
@Antigo High School
Main Court
22
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman10:00am
@Camp Randall Stadium
D3 State Championship game2:00pm - 3:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
Captain Poultry Assembly - Bree Kratz3:00pm - 4:00pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
3:15pm - 6:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Boys Basketball Practice - Ivan Flannery/Teale Mach/Brent Morris3:15pm - 6:00pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Practice - Ben Olsen3:20pm - 5:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
7th grade Boys BB practice - Nick Schremp3:20pm - 5:00pm
@Gym - aMs
8th grade Boys BB practice - Alex Kohler3:20pm - 5:30pm
@North Gym Balcony - aMs Wrestling/Bleachers/Softball batting cage
6/7/8 MS Wrestling Practice - Joe Pregler/Matt Sundermeyer3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Julie Langseth/Stacy Bula3:30pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:00pm
@Antigo Aquatic Center (Clara R. McKenna)
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis5:00pm - 6:30pm
@Rhinelander Ice Arena
Girls Hockey Practice at Rhinelander - Kelly LeVeque5:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Weight Room / Fieldhouse Balcony
Boys Swim Team Practice - Ryne Levis6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse (All-Courts) - aHs
V/JV/JV2 Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker/Curt Parsons/Troy Nonnenmacher6:30pm - 7:45pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Team Practice - Matt Borneman Off Ice