8
6:00am - 7:00am
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice7:45am - 9:16am
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Written Communications RVA Class - Gail Moore / Anita Mattek12:44pm - 1:27pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Explore Ag 8 class - Shalynn Domke1:32pm - 2:15pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Large Animal Science - Shalynn Domke3:15pm - 6:00pm
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker3:30pm - 4:30pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
MS 6th Grade Boys Intramural Basketball - Alex Kohler3:30pm - 5:00pm
7th/8th Grade Boys Basketball Practice - Casey Lucas/Nick Schremp3:30pm - 5:30pm
7th / 8th grade Boys Basketball practice - Nick Schremp / Casey Lucas3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 5:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:15pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Open mats - Chris Hagerty4:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - Room 126 / Math
5:00pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman Off Ice5:00pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Girls Hockey Practice - Noah Kubacki5:30pm - 7:00pm
Fall Cheer banquet - Heidi Lucas & Connie Schuessler6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
6:40pm - 8:00pm
@Antigo Middle School - Gym
9
6:00am - 7:00am
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice7:45am - 9:16am
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Written Communications RVA Class - Gail Moore / Anita Mattek12:44pm - 1:27pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Explore Ag 8 class - Shalynn Domke1:32pm - 2:15pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Large Animal Science - Shalynn Domke3:15pm - 6:00pm
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice4:00pm
(Cancelled)
@Antigo Middle School
Gym
4:00pm
(Changed)
@Antigo Middle School
Gym
4:00pm
(Cancelled)
@Antigo Middle School
Multi-Purpose Room
4:00pm
(Changed)
@Antigo Middle School
Multi-Purpose Room
5:00pm - 7:00pm
HS Girls Swim Banquet - Mary Ponasik6:00pm - 9:00pm
@Antigo Middle School - IMC / Library
6:00pm - 7:15pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman Off Ice6:30pm - 9:00pm
Career Fair Set-Up - Bree Kratz6:30pm - 9:30pm
@Antigo Middle School - Gym
10
6:00am - 7:00am
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice7:45am - 9:16am
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Written Communications RVA Class - Gail Moore / Anita Mattek8:00am - 11:00am
Career Fair - Bree Kratz11:22am - 12:39pm
Navy Visit - Petty Officer Dominique Harris12:44pm - 1:27pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Explore Ag 8 class - Shalynn Domke1:32pm - 2:15pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Large Animal Science - Shalynn Domke3:15pm - 4:30pm
@Antigo High School - Commons - ALL
HS Winter Concussion Testing for Boys Boys Swim, Wrestling, and Winter Cheer - Beth Decker/Tom Schofield3:15pm - 6:00pm
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker3:30pm - 5:00pm
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
7th Grade Boys Basketball Practice - Casey & Chris Lucas3:30pm - 5:30pm
@Antigo Middle School - Gym
8th grade Boys Basketball practice - Nick Schremp3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:15pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Open mats - Chris Hagerty7:00pm - 10:00pm
@Antigo Middle School - Gym
7:15pm - 9:00pm
@Antigo High School - Room 119 / Choir
11
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice7:45am - 9:16am
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Written Communications RVA Class - Gail Moore / Anita Mattek9:00am - 10:00am
@Antigo Middle School - Gym
Middle School Veteran`s Day Band & Choir Concert - Hannah Oxley / Tami Malina12:44pm - 1:27pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Explore Ag 8 class - Shalynn Domke1:32pm - 2:15pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Large Animal Science - Shalynn Domke3:00pm - 6:00pm
@Antigo High School - VOLM (117)
3:15pm - 6:00pm
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker3:30pm - 4:30pm
@Antigo Middle School - Gym
MS 6th Grade Boys Intramural Basketball - Alex Kohler3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 6:00pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice3:30pm - 5:15pm
@Fieldhouse - Wrestling Room
HS Wrestling Open mats - Chris Hagerty4:00pm
@Mosinee - Creske Center Gym
4:00pm
@Mosinee Elementary School, 600 12th St Mosinee
Elem-Gym
4:30pm - 8:30pm
@Room 111 (Fab Lab) - aHs
Fab Lab open to the Community - Dave Kuhr5:00pm
@Mosinee - Creske Center Gym
5:00pm
@Mosinee Elementary School, 600 12th St Mosinee
Elem-Gym
6:00pm - 8:00pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
6:00pm - 7:15pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman Off Ice6:40pm - 8:00pm
@Antigo Middle School - Gym
7:00pm - 8:30pm
@Antigo High School - Room 118 / Band
12
6:00am - 7:00am
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice7:45am - 9:16am
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Written Communications RVA Class - Gail Moore / Anita Mattek11:22am - 12:39pm
@Antigo High School - Commons - ALL
Marine Visit - Sgt. Dallas Pinch12:44pm - 1:27pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Explore Ag 8 class - Shalynn Domke1:32pm - 2:15pm
@Antigo High School - Media Tech (M/T)
Large Animal Science - Shalynn Domke3:15pm - 6:00pm
(Cancelled)
HS Girls Basketball Practice - Carla Wissbroecker3:30pm - 5:00pm
(Cancelled)
@Antigo Middle School - Multi-Purpose Room
7th Grade Boys Basketball Practice - Casey & Chris Lucas3:30pm - 5:30pm
@Antigo Middle School - Gym
8th grade Boys Basketball practice - Nick Schremp3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 5:30pm
@Fieldhouse - Gymnastics Balcony
HS Gymnastics Team Practice - Rylee Bricko3:30pm - 6:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman On Ice4:00pm
@Marinette High School
HS Gym - All Courts
4:00pm
@Marinette High School
HS Gym - All Courts
5:00pm - 5:30pm
@Antigo High School - Commons - ALL
Boys Basketball brief player meeting and fundraiser turn in - Cory Reetz6:30pm - 7:30pm
@Langlade County Multi Purpose Building
Boys Hockey Practice - Matt Borneman OffIce